Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.08.2008, 23:50
Mając nadzieję, że wreszcie można położyć się spać informuję, że jutro (własciwie dziś) mam otrzymać od Futbola - organizatora konkursu - oświadczenie w sprawie domniemanego oszustwa. I oczywiście je opublikuję.

@South: tłumacząc dlaczego tego nie zrobiłem musiałbym brnąć w publiczne pranie brudów. bez sensu.