|
Mając nadzieję, że wreszcie można położyć się spać informuję, że jutro (własciwie dziś) mam otrzymać od Futbola - organizatora konkursu - oświadczenie w sprawie domniemanego oszustwa. I oczywiście je opublikuję.
@South: tłumacząc dlaczego tego nie zrobiłem musiałbym brnąć w publiczne pranie brudów. bez sensu.
|