pirat.z.karaibow napisał(a):

Ja tylko chciałem się upewnić bo bałem się że ktoś od nas jest też w to zamieszany.
Żeby nie było że coś sugerowałem, tamten cytat to komentarz do artykułu na "Weszło" gdyby ktoś nie wiedział.
|

nie mogłem się powstrzymać

wiem, że zbliża się mecz z Barcą i nerwy dają znać o sobie, ale żeby aż takie emocje wzbudził w Was jakiś konkurs to jestem w szoku, nawet jakby był całkiem przekręcony, to powód żeby dyskutować o tym na kilka stron?