czesiu napisał(a):

|
Zarząd zrobił wiochę nie zasłaniając budowy nowej trybuny. Wystarczyło kupić kiklaset metrów materialu za kilka tysi i przykryć te maszyny - wstyd. Transmisja na na pół Europy i ten plot z blachy - żenada.
|
Do tego Wielka Barcelona przyjezdza i przydaloby sie jakis czerwony dywanik wysunac im pod nozki.
Bo pol europy bedzie patrzec.
Normalna budowla - jak na kazdej budowie sa i maszyny - czego tu sie wstydzic? pol europy nie widziala jak wyglada stadion w przebudowie.
Nie ma na co wydawac hajsu tylko na jakis material ktory po 2 godzinach bedzie mozna odstawic do lamusa.