Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2411
Stary 25.08.2008, 23:10
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Zarząd zrobił wiochę nie zasłaniając budowy nowej trybuny. Wystarczyło kupić kiklaset metrów materialu za kilka tysi i przykryć te maszyny - wstyd. Transmisja na na pół Europy i ten plot z blachy - żenada.
Do tego Wielka Barcelona przyjezdza i przydaloby sie jakis czerwony dywanik wysunac im pod nozki.
Bo pol europy bedzie patrzec.

Normalna budowla - jak na kazdej budowie sa i maszyny - czego tu sie wstydzic? pol europy nie widziala jak wyglada stadion w przebudowie.
Nie ma na co wydawac hajsu tylko na jakis material ktory po 2 godzinach bedzie mozna odstawic do lamusa.
Ostatnio edytowane przez e : 25.08.2008 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując