Temat
:
Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki
Offline
#
37
25.08.2008, 22:50
Jeszcze przed chwilą dla mnie chodziło tu o Futbol.pl...
Ale kuźwa Panowie, nie zachowujcie sie jak szczeniaki podgryzające sie nawzajem przy każdej okazji, bo obrzucanie się gównem skutkuje smrodem po obu stronach.
Mishuh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mishuh
Znajdź inne posty napisane przez Mishuh