Arked napisał(a):

|
Szczerze powiedziawszy to nie jestem przekonany co do tego przekrętu. Nie jeden jest Tomasz Filipiuk w Polsce. Przydałoby się więcej dowodów na potwierdzenie oskarżeń, które są poważne.
|
Na naszej klasie jest koleś o takim profilu... Ale skoro to tylko zbieżność nazwisk to skąd dziwne zachowanie redakcji futbol.pl? Nie wystarczyło od razu sprostować? Usuwanie artykułów i kasowanie komentarzy musiało wzbudzić wątpliwości.