cytat z weszło.pl
PS. W każdym razie rozbawił nas komentarz Filipiuka. - O konkursie dowiedziałem się, bo codziennie wchodzę na wasz portal - mówi. No ****a, wiadomo, że codziennie
Poza tym skoro są tacy święci to po co kasowali wszystkie jego artykuły


? Nikt w internecie nie jest anonimowy - Panie i Panowie z
www.futbol.pl