Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 25.08.2008, 22:06
cytat z weszło.pl

PS. W każdym razie rozbawił nas komentarz Filipiuka. - O konkursie dowiedziałem się, bo codziennie wchodzę na wasz portal - mówi. No ****a, wiadomo, że codziennie


Poza tym skoro są tacy święci to po co kasowali wszystkie jego artykuły? Nikt w internecie nie jest anonimowy - Panie i Panowie z www.futbol.pl
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 25.08.2008 o godz. 22:09.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW