Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
White_Star77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1788
25.08.2008, 21:53
Mam takie pytanko; Czy fanatyk w hali na R22 jest jutro otwarty normalnie do 18,00 ?
White_Star77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do White_Star77
Znajdź inne posty napisane przez White_Star77