|
Jest już gdzieś podany pełny skład "kadry"?
Denerwuje mnie tylko to, że siwy pewnie uratuje sobie dupę naszym Pawłem lub po prostu zrobi wszystko tak, żeby pokazać mu, że "nie nadaje się", jak Kuszczakowi...
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|