Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
227
25.08.2008, 21:43
mam do sprzedania z różnych powodów bilet na D na jutrzejszy mecz
cena 100 + browarek....
Powód: nieaktualne..
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 26.08.2008 o godz. 10:07.
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906