Temat
:
Oszustwo w konkrsie na futbol.pl - Bilety na Wisła - Barca
Wyświetl pojedynczy post
seba123139
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
13
25.08.2008, 21:26
w sumie to fajny portal wiec szkoda ze sie tak kompromitują. Mogli by mieć troche wiecej oleju w głowie i dać innego człeka, wtedy by sie nikt nie skapł. A tak....no coż, troche żaaaaaaaaaaaaallllllllllll...............
seba123139
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba123139
Znajdź inne posty napisane przez seba123139