Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.08.2008, 21:17
Żenada jak **** , przekręty na każdym kroku ale tak czy siak pewnie mało kto tak na prawdę liczył,że bilet wygra
Takie konkursy są o dupę rozbić i teraz mamy piękny przykład tego.Mam nadzieję,że to sie tak nie zakończy i więcej osób sie dowie o ich chamskiej zagrywce.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!