Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.08.2008, 20:47
"Pan Tomasz"
"Ale nie ukrywa swojej radosci z wygrania jednego z czterech biletow"
"o konkursie dowiedzialem sie, bo codziennie wchodze na Wsz portal"




Jak Wy mozecie wogole brac udzial w tego typu konkurach to ja nie wiem. Szkoda czasu..