Temat
:
Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
DamiannTS
Member
Od: 06.2008
Skąd: Szarów
Offline
#
171
25.08.2008, 19:54
Paulinka_WKS
napisał(a):
nie stresuj się, na pewno będziemy grać do późna więc dołączysz
Hehe , spoko
, raczej bede i tak
DamiannTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DamiannTS
Znajdź inne posty napisane przez DamiannTS