Temat: Kurnik
Wyświetl pojedynczy post
DamiannTS
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Szarów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 25.08.2008, 19:54
Paulinka_WKS napisał(a):Wyświetl post
nie stresuj się, na pewno będziemy grać do późna więc dołączysz
Hehe , spoko , raczej bede i tak
Odpowiedz cytując