Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#861
Stary 25.08.2008, 19:48
Ja tez w zaden sposob nie twierdze ze Famagusta i Omonia awansuja ale tak jak kolega wyzej napisal AEK i Olimpiakos to inna polka niz uwczesny PAO a wyniki robia wrazenie i nie sa przypadkowe, bo kazdy zespol ktory gral - 'nie dal ciala'.
Z Bate to jest ten problem ze myslalem ze juz Anderlecht grajac o zycie ogra ich , a tu lipa - ogolnie ciekawych meczy mozna sie spodziewac i to w pojedynkach, ktore wydawalo sie na poczatku, beda lekkimi spacerkami dla mocniejszych druzyn.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując