|
Ja tez w zaden sposob nie twierdze ze Famagusta i Omonia awansuja ale tak jak kolega wyzej napisal AEK i Olimpiakos to inna polka niz uwczesny PAO a wyniki robia wrazenie i nie sa przypadkowe, bo kazdy zespol ktory gral - 'nie dal ciala'.
Z Bate to jest ten problem ze myslalem ze juz Anderlecht grajac o zycie ogra ich , a tu lipa - ogolnie ciekawych meczy mozna sie spodziewac i to w pojedynkach, ktore wydawalo sie na poczatku, beda lekkimi spacerkami dla mocniejszych druzyn.
|