Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 25.08.2008, 19:39
No zobaczymy, czy Anorthosis bedzie potrafil utrzymac trzybramkowa zaliczke z pierwszego meczu.
Identyczny wynik osiagneli w poprzedniej rundzie z Rapidem Wieden i kto ogladal rewanz w Austrii, wie ze praktycznie tylko cud ich uratowal przed wyzsza porazka. Pelna dominacja wiedenczykow + wyjatkowo szmaciarsko puszczony gol przez ich bramkarza - taki mniej wiecej przebieg mial ten mecz.
Z Olympiakosem scenariusz moze sie powtorzyc.

Ja w kazdym badz razie, bede im kibicowal ze wzgledu na Sosina, no i przydalby sie rowniez jakis powiew swiezosci jesli chodzi o rozgrywki grupowe
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 25.08.2008 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując