Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
3280
25.08.2008, 19:38
Cytat:
I koniec końców okazałoby się że mimo wczesnego odpadnięcia z pucharów po tych trzech dwumeczach nasza klubowa kasa znacząco by się wzbogaciła.
No i byłoby na odprawy dla pracowników
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter