Ogryzek napisał(a):

Z Napoli nie, ale można zapytać - to my działamy jednotorowo? Albo Jodłowiec albo NIKT? Nie ma już innych poza tym Jodłowcem? W tym problem.
Oferta Napoli to dar niebios dla Bednarz i RN - mają wymówkę dlaczego nie ma żadnych transferów
|
Idąc Twoim tokiem myślenia zacząłem podejrzewać że Rada Nadzorcza z niecierpliwością czeka na wylosowanie Milanu i w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby tak było.
Raz że i tak mamy szanse oscylujące około góra 50% na awans do grupy, więc jest spore ryzyko braku awansu.
Tymczasem przeciwnik klasy Milanu to raz łatwa wymówka, a dwa i tak spore zyski z takiego spotkania. I koniec końców okazałoby się że mimo wczesnego odpadnięcia z pucharów po tych trzech dwumeczach nasza klubowa kasa znacząco by się wzbogaciła.