Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3275
Stary 25.08.2008, 19:03
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Oferta Napoli to dar niebios dla Bednarz i RN - mają wymówkę dlaczego nie ma żadnych transferów
tak samo Barcelona. Gdyby nam przyszło teraz grac z takim Baseli jutro o awans do LM, to chyba na RN nie pozostalaby sucha nitka
Odpowiedz cytując