|
Senior Member
Offline
|
#212

25.08.2008, 18:50
|
Cytat:
Można jeszcze kupić bilety na wtorkowy mecz Wisły Kraków z FC Barceloną. W sprzedaży zostały wejściówki na sektory D i E.
Bilety można kupować w poniedziałek do godziny 18:00 i we wtorek od 11:00 do 14:00. Osoby posiadające Karty Kibica mogą kupować bilety w sklepie „Wiślacki Świat”, a ci, którzy nie mają kart w kasach sektora B.
Od 14:00 we wtorek natomiast bilety będą sprzedawane w kasach tych sektorów, na które zostaną jeszcze wejściówki.
Zapraszamy na mecz!
|
Wisla Krakow SA
|
|