Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3273
Stary 25.08.2008, 18:24
flamengista napisał(a):Wyświetl post
To symptomatyczne, jak nas traktują w Europie. Facet, który nadaje się najwyżej na II ligę katarską, kondycję ma na poziomie Ryśka Stanka czy Maćka Terleckiego z końcówki kariery - oferuje nam swoje "usługi". W promocyjnej cenie 1 mln Euro.

Co do transferu Jodłowca - jestem bardzo zdziwiony. Ale jak to już ktoś tu napisał - Napoli stać na wyrzucenie 1,4 mln Euro w błoto. To dla nich tyle co dla nas 200-300 tys. złotych. Tym bardziej ciężko mieć pretensje do Bednarza - rywalizacji z Napoli wygrać się nie dało.
W czerwcu jak Lech się wzmacniał, w klubie było już dawno wiadomo, że Kokos ucieka, a Dudkę bardzo chcemy sprzedać, a Drzymale się sypał wrocławski plan o Napoli nikt pewnie nie śnił w kontekście Jodłowca.
No ale wtedy nasz "dyrektor sportowy" moczył d... na urlopie. Za to, za dotychczasowe wyniki okienka i głupie gadanie w canal+ biała chusteczka ode mnie dla JB

Tristan to kolejna megabzdura jak Kluivert, Lehmann, Kallon itp. Chcemy (?) awansować do grupy Pucharu Uefa i być za rok znowu MP, a sensownej kadry 18 ludzi na w miarę równym poziomie nie umiemy zmontować, a tu jakieś bzdety.
Ostatnio edytowane przez arti : 25.08.2008 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując