|
Ktoś tu napisał, że Krzysiek Wiłkomirski jest naszym polskim bohaterem tych igrzysk. I chyba coś w tym jest. Niestety nie udało mu się zdobyć medalu..
Myślę, że każdy z nas może mu pomóc wysyłając choćby 10zł.. Zresztą nie chodzi o to, żeby każdy pisał ile przesłał. Ważne żeby zrobiło to wiele osób. Pomyślcie sobie jakie to dla nich ważne. I każda złotówka może do wielkiej radości się przyczynić..
|