ale zważ na to ze za innych płacisz za transfer i później go opłacasz to tez są koszty...
a co do emerytów to od czegoś trzeba zacząć jak chcesz sprowadzać coraz lepszych piłkarzy jak nikt nas nie zna ... do tego marketing tez dochodzi o czym chyba zapominacie
a skąd wiesz czy by nawet na niższe wynagrodzenie nie zgodziłby sie nawet nie spróbowano z nim po negocjować a potrafiono np zaproponować Lehmanowi grę u nas < no ale zażyczył sobie 4 mln rocznie to ni ma szans u nas

>
kto nie próbuje ten nie ma