Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3272
Stary 25.08.2008, 17:44
ale zważ na to ze za innych płacisz za transfer i później go opłacasz to tez są koszty...
a co do emerytów to od czegoś trzeba zacząć jak chcesz sprowadzać coraz lepszych piłkarzy jak nikt nas nie zna ... do tego marketing tez dochodzi o czym chyba zapominacie

a skąd wiesz czy by nawet na niższe wynagrodzenie nie zgodziłby sie nawet nie spróbowano z nim po negocjować a potrafiono np zaproponować Lehmanowi grę u nas < no ale zażyczył sobie 4 mln rocznie to ni ma szans u nas >

kto nie próbuje ten nie ma
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 25.08.2008 o godz. 17:52.


Odpowiedz cytując