|
Co do informacji o Astizie, to można powiedzieć: głupi (Szul+Urban+Trzeciak) ma zawsze szczęście.
Zawalili okres przygotowawczy, wydali kupę kasy na (na razie) średnie transfery a teraz za darmo przychodzi ich najlepszy stoper z ubiegłego sezonu.
To tak jakbyśmy po bęckach z PAO i Vitorią zastali pod drzwiami do siedziby klubu Żurawskiego proszącego o powtórne zatrudnienie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|