Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2390
Stary 25.08.2008, 17:00
8 lat temu też nikt nie liczył po porażce 1-4 w Saragossie że uda sie awansować a jednak dzieki ogronmnej determinacji udało sie przejść Hiszpanów.Jednak Barca to chyba nieco inny rozmiar kapelusza
Odpowiedz cytując