Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline
#
1777
25.08.2008, 16:28
TSW Fanatyk
napisał(a):
Działa Wam poprawnie ta stronka?:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Poklikajcie na linki i napiszcie czy Wam się otwierają
A ta?:
http://www.sfd.pl/
mi rowniez niesmiga.
rocco_1906
napisał(a):
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
kacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacu
Znajdź inne posty napisane przez kacu