Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 25.08.2008, 15:06
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post


dla mnie szpeci. poza tym nie można robić takich porównań z tym stadionem bo to całkiem inny stadion z bieżnią włącznie
inaczej to tu wygląda, inaczej będzie wyglądać u nas.

poczekam, zobaczę bo jak na razie nie przekonuję mnie ten rów a'la sofa i na dzień dzisiejszy wolałbym już 1,5 metrowe bramki.

Chyba a'la fosa

Mowie Ci..nie będzie tak źle..Rów będzie zasłonięty reklamami i go nie będzie widać
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując