SpoXsteR napisał(a):


dla mnie szpeci. poza tym nie można robić takich porównań z tym stadionem bo to całkiem inny stadion z bieżnią włącznie
inaczej to tu wygląda, inaczej będzie wyglądać u nas.
poczekam, zobaczę bo jak na razie nie przekonuję mnie ten rów a'la sofa i na dzień dzisiejszy wolałbym już 1,5 metrowe bramki.
|
Chyba a'la fosa

Mowie Ci..nie będzie tak źle..Rów będzie zasłonięty reklamami i go nie będzie widać