CarloResoort napisał(a):

A to ze taki palant jak Watts sie chwali ze zna zyda ktory idzie na mecz i z pewnoscia go nie wystawi to dla Ciebie normalne ? Bo mi jakos trudno zrozumiec ...
|
Rozumiem twoją frustrację, ale:
raz. nie chwalę się, że znam.
dwa. mogę ci nawet dać imię i nazwisko oraz fotografię ryja na priv, jeśli byś tak bardzo tego pragnął. to nie jest mój bliski znajomy, więc opinie o tym że kumpluję się z żydem sobie schowaj.
trzy. wyluzuj trochę, tylko napisałem przykład
