Wyświetl pojedynczy post
kimonoo.franek
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 25.08.2008, 13:39
No trzeba jakoś zaznaczyć swój pobyt na forum
Witam i polecam jeżeli ktoś ma zły dzień niech spojrzy na to poniżej
Znalazłem to ostatnio nie pamiętam jakimś cudem kolega mi podesłał naprawdę fajne


http://virango.pl/content/bieg-w-byle-czym
http://virango.pl/content/prasowanie
http://virango.pl/content/przyjemna-sofa
http://virango.pl/content/co-robia-okulary-z-ludzmi
http://virango.pl/content/niecodzienne-budynki
http://virango.pl/content/specyficzne-pomniki
http://virango.pl/content/czego-kobi...unikac-w-pracy
http://virango.pl/content/kobieta-vs-mezczyzna-0
http://virango.pl/content/pomysly-z-drabina

Więcej tego wszystkiego znalazłem tutaj
http://virango.pl/userpage/588


Pozdrawiam
Odpowiedz cytując