|
Kolejne dodatkowe pieniądze wpłyną do kasy Wisły. Władze Wisły S.A. zgodziły się na przesunięcie rewanżowego meczu z Barceloną ze środy na wtorek. Dzięki temu transmisję będą oglądali widzowie generalnie z całej Hiszpanii a nie tylko Katalonii a do Wisły wpłynie zastrzyk gotówki jako premia za przełożenie spotkania od Sport-Five które dysponuje prawami do transmisji. Tylko co z tego jak to nie ma żadnego przełożenia na wydatki na trwałe (re)inwestycje... A propos umowy Wisly ze Sport-Five - do kiedy ona obowiązuje ?
Tylko prawda jest ciekawa
|