Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
pytong
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
1457
25.08.2008, 10:29
swój chłopie mój post tyczył się bezpośrednio twórczości
Oressa.
Z tymi złośliwościami to proponuję na forum Lecha, a nie do mnie. Choć osobiście uważam, że to mało wyszukana złośliwość. Na pewno stać Cie na więcej
pytong
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pytong