Wyświetl pojedynczy post
pytong
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1457
Stary 25.08.2008, 10:29
swój chłopie mój post tyczył się bezpośrednio twórczości Oressa.
Z tymi złośliwościami to proponuję na forum Lecha, a nie do mnie. Choć osobiście uważam, że to mało wyszukana złośliwość. Na pewno stać Cie na więcej
Odpowiedz cytując