Wyświetl pojedynczy post
pytong
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1454
Stary 25.08.2008, 07:41
Oress napisał(a):Wyświetl post
dokładnie.
Popatrzcie na tabele to raz.
Przyglądnijcie się dobrze kibicom Lecha i Wisły na swoich stadionach, bo dla mnie Lech może się tylko zmobilizowac na mecz z Legią bo se zaspiewają: bo w nienawiści do tej drużyny...zakompleksieni są i tyle. Nie róbcie fermentu tylko wierzcie w naszych piłkarzy. A co do kobiców to zobaczycie jak za 3 tyg zostaną zmiażdżeni przez nas na R22, i pozostanie im tylko rzucanie jakimiś racami w pikniki na A jak to zwykli robic...

stary co to za bełkot. Ja rozumiem, ze trudno na tym forum o obiektywizm ale zachowaj chociaż pozory.
Kompleksy? Jak narazie to widzę je na tym forum. To tutaj co drugi post dotyczy Lecha, w co drugim poście jakieś śmieszne porównania, napinki, prognozy. Gdzie nie spojrzeć Lech. Na forum Lecha trzeba się naprawdę mocno postarać zeby znależć zdanie o Wiśle. Lech moblilizuje się tylko na Legie? Co za brednie Nie ma to jak używać utartych stereotypów. Weź wypij szklankę zimnej wody na ochłodę bo mocno się widze zgrzałeś.
Odpowiedz cytując