Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1757
Stary 25.08.2008, 07:02
Wisła Pany r22 napisał(a):Wyświetl post
Witam , wczoraj wróciłem z wakacji . Mogę dziś kupić jeszcze bilet na Barcelonę za 100zł oczywiście karnet mam .Czy już za późno ?
za późno...

Odpowiedz cytując