|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline
|
#1757

25.08.2008, 07:02
|
Wisła Pany r22 napisał(a): 
|
Witam , wczoraj wróciłem z wakacji . Mogę dziś kupić jeszcze bilet na Barcelonę za 100zł oczywiście karnet mam .Czy już za późno ?
|
za późno...
|
|