Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.08.2008, 06:22. [TYPER 2008/2009] Kolejka IV
Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...220#post580220
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.

Cracovia - Wisła Kraków 0-2
Polonia Warszawa - Śląsk 1-1
GKS Bełchatów - Łódzki KS 2-0
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-0
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0-1
Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów 1-1
Arka Gdynia - Lech Poznań 1-1
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 1-0
Odpowiedz cytując