BRTS39 napisał(a):

|
Nasz rozwój(przy założeniu że Cupiał zawsze będzie dawał te 5 mln złotych na czysto)
|
Nie ma 5 mln na czysto bo jest dlug i procenty od niego ktore pewnie sa niewiele mniejsze.Zreszta to nawet nie jest 'darowizna' tylko cena za reklame.