Temat
:
Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Marsik
Member
Od: 10.2004
Skąd: NH
Offline
#
30
24.08.2008, 23:38
A może by tak 15 o 23:02 jedzie. Spod samiutkiego stadionu pod samiutki dworzec - 10 minut jazdy
Marsik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marsik
Znajdź inne posty napisane przez Marsik