Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1448
Stary 24.08.2008, 23:03
"Legia Warszawa wreszcie zaczęła grać jak na wicemistrza Polski przystało!"

żródło : SE.

jesli dziennikarze SE sa zadowoleni z poziomu spotkania i fascynuje ich gra Legii - wyrazy wspolczucia dla całej redakcji.
moim skromnym zdaniem spotkały sie chyba dwie druzyny najsłabiej przygotowane do sezonu - dolączyłbym do nich jedną góra dwie ekipy z ekstraklasy.
niestety,pozostałe spotkania równiez nie zachwyciły i ciężko być optymistą przed najblizszymi kolejkami.
ligowej szarżynzy ciąg dalszy.
Odpowiedz cytując