|
Niby szanse sa znikome ale dzis obejrzalem wlasnie 2 mecz superpucharu hiszpanii real-valencia i stwierdzam ze wszystko jest mozliwe! valencia wygrala pierwszy mecz 3:2, wygrywala mecz 1:0 i do tego van der vaart dostal czerwona kartke. Real wyrownal, a w 72 z boiska wylecial tez van nistelrooy! W dziewieciu chlopa na 20 min do konca real doprowadzil do wyniku 4-1!!! ostatecznie skonczylo sie 4-2! Takiej walki oczekuję od Wisełki! Jesli bede widzial walke do upadlego to nawet jesli nie bedzie dobrego wyniku - będę dumny!
|