ToTylkoJa napisał(a):

|
przecież Wisła jest tutaj chwalona właśnie za to, że jak jej nie idzie itp a jednak potrafi wygrywać (nazywane jest to doświadczeniem). Jest to koronny argument który jest używany przeciwko Lechowi (który nie potrafi wygrywać meczy, które nie są po jego 'myśli'). Legia dzisiaj nie zagrała bardzo dobrze (co podkreśliłem), ale żeby pisać, że tragicznie? Bez przesady. Jak wspomniałem, kilka setek nie wykorzystanych było. Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.
|
Zacytuj mi jedną taką MOJĄ wypowiedź, a nic juz nie będe mówiła ...
Ja pisze jako JA nie jako cała Wisła lub chociażby to forum. I moje zdanie jest takie, że mecz stał na marniutkim poziomie i nie daje nadzieji przed czwartkiem (bodaj).
Pozdrawiam