Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 24.08.2008, 21:32
Singlar niepotrzebny? A za Baszcza w ostatnim meczu zagrałby na prawej obronie Junior Diaz chyba.

Zaniedługo wsadzimy go do ataku w wypadku kontuzji - tfu tfu - Brożka
Odpowiedz cytując