|
Member
Offline
|
#1751

24.08.2008, 20:57
|
UW&I napisał(a): 
|
Jest u nas na forum parę osób mających w podpisie grafikę nie bądź żyd wrzuć na oprawę i z wizerunkiem żyda obok, potrzebował bym grafiki z samą postacią tego "żydka". Poratuje ktoś?
|
http://s010.wyslijto.pl/index.php?fi...607844&gk=bank
O takie coś chodziło ?
|
|