Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
1747
24.08.2008, 20:16
A u mnie chodzi tylko wolno bardzo, tak raczej pełznie niż idzie
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
wtf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wtf
Znajdź inne posty napisane przez wtf