|
Piter, startuje 11 zespołów z formuły. Do 24 wyłania się skład w każdym z zespołów, a przed wyścigiem to normalnie jak przed każdym GP na żywo. Podobno Robert Kubica chciałby jeździć, ale mówi że nie ma internetu w hotelu i nie ma jak się zapisać. Trudno...
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
|