Wyświetl pojedynczy post
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 24.08.2008, 20:07
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
A z USA ktoś sprowadzał? Jeśli tak, to jaką firmę spedycyjną polecacie? Bo indywidualnie to się raczej nie opłaca.
I jakby link ktoś miał, lub kogoś poleconego
Odpowiedz cytując