|
ja jak jeszcze nie bylem zmotoryzowany to podbijalem na tramwajke przy krolewskiej, moim zdaniem najszybciej, bo tramwaj nie stoi tyle w korkach. tramwaje: 4, 13, 14, 24, droga do przystankow prosta jak drut, Miechowska, nastepnie Kijowska, i jestesmy na Krolewskiej, przystanek jest po lewej.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
|