syp napisał(a):

|
ale właśnie z Reymonta do dworca jest 30minut(3km od sektora do dworca)
|
to chyba mierzyłeś linijką na mapie bo tyle właśnie jest w linii prostej, a jakby doliczyć czekanie na światłach, zmęczenie, wyjście ze stadionu to troszkę dłużej niż 30 minut wychodzi.
Kurna pytałem się o jakiś dojazd a ja dostaje rady typu "idź na nogach". Szkoda gadać.