Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.08.2008, 19:03
syp napisał(a):Wyświetl post
ale właśnie z Reymonta do dworca jest 30minut(3km od sektora do dworca)
to chyba mierzyłeś linijką na mapie bo tyle właśnie jest w linii prostej, a jakby doliczyć czekanie na światłach, zmęczenie, wyjście ze stadionu to troszkę dłużej niż 30 minut wychodzi.
Kurna pytałem się o jakiś dojazd a ja dostaje rady typu "idź na nogach". Szkoda gadać.
Odpowiedz cytując