Temat
:
Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
syp
Junior Member
Od: 09.2007
Offline
#
23
24.08.2008, 18:44
ale właśnie z Reymonta do dworca jest 30minut(3km od sektora do dworca)
syp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syp
Znajdź inne posty napisane przez syp