Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matthias7-1991
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
1742
24.08.2008, 18:23
Potrzebuje kupić nową koszulkę meczową Wisły z Umbro bez loga Telefoniki, wie ktoś czy jest taka możliwość?
matthias7-1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matthias7-1991
Znajdź inne posty napisane przez matthias7-1991