Old Town napisał(a):

Ile ten Lech ma lat... nie może sobie Jaga sprawić jakiegoś młodego zdolnego? Choć dobry jest.
Nieźle gość naskoczył na młodego Legionistę, aż mu się ogon podwinął.
|
Jaga ma w rezerwie Rafała Gikiewicza rocznik 1987, chłopak z Suwałk, chciała go Legia ale wolał Białystok. A z......nie Rzeźniczaka w wykonaniu Lecha to rzeczywiście fajna akcja

.
Wygląda na to, że Jaga potrzebuje jeszcze trochę żeby się zgrać bo ten mecz wyglądał znacznie lepiej niż z Arką, ale ciągle sporo im brakuje żeby być zespołem na miarę górnej połowy tabeli.