Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 24.08.2008, 18:09
Old Town napisał(a):Wyświetl post
Ile ten Lech ma lat... nie może sobie Jaga sprawić jakiegoś młodego zdolnego? Choć dobry jest.
Nieźle gość naskoczył na młodego Legionistę, aż mu się ogon podwinął.
Jaga ma w rezerwie Rafała Gikiewicza rocznik 1987, chłopak z Suwałk, chciała go Legia ale wolał Białystok. A z......nie Rzeźniczaka w wykonaniu Lecha to rzeczywiście fajna akcja .

Wygląda na to, że Jaga potrzebuje jeszcze trochę żeby się zgrać bo ten mecz wyglądał znacznie lepiej niż z Arką, ale ciągle sporo im brakuje żeby być zespołem na miarę górnej połowy tabeli.
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
Odpowiedz cytując