Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 24.08.2008, 17:54
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Haha, uderz w stół, nozyce sie odezwą

Podejrzewam, ze z perspektywy radia doping slychac tak samo jak w TV. Co za roznica ?
I co Ty mi tu wklejasz ? HSV ? Przeciez to jedyne co jest u nas porzadnie spiewane.
Moze C+ wycisza mikrofony bo gniazdowy megafonem zagluszulby komentatorow - ch chwila go slychac.
Lepiej miec mniejszy repertuar ale za to porzadnie spiewany. Przeciez u nas wszystkie dlugie piesni cichna
przed koncem. Co to ma byc jakies "naprzod, naprzod" ? Przeciez to brzmi jak forza tylko wolniej, senniej.
Nie lepiej spiewac porzadnie forze ?
Tak sie sklada, ze nie zdazylem na mecz z Belchatowem na stadion wiec moglem sobie posluchac w TV i porownac i takie mam odczucia.
A juz najbardziej wkurzajace jak ludzie spiewaja, a gniazdowy sie wcina bo trzeba nastepna piesn spiewac (to odczucie z perspektywy stadionu).
z radiem to była ironia...

farmazony ,bla bla bla ...nie było cię to nie komentuj i po sprawie ,na podstawie TV to można najwyżej powiedzieć że Borek czy ktoś tam ma ładny głos ,ale nie oceniać doping i atmosferę


Cytat:
czekam na bluzgi na PW
nie oceniaj innych ludzi po sobie ...
Odpowiedz cytując