Ogryzek napisał(a):

Majewski po ekscesach alkoholowych na kadrze już wytrzeźwiał i rozgrywa dobre zawody na ŁKS. Na razie remis 1-1 w Łodzi
A ŁKS jak Cracovia lubi sporo pośpiewać o lokalnym rywalu....
PS
Jest już 2-1 dla Polonii
|
Tak czesto o Widzewie nie spiewali. W czasie meczu z dwa razy, moze trzy na jedna polowe. Ale fakt jest faktem, ze przed meczem doping zaczeli od "j...c j...c RTS".
A co do samego meczu. Wyrownany. Ale i tak jest postep, bo jeszcze nie tak dawno tracac bramke, nie umielismy odwrocic losow spotkania, no i takze czesto nie wygrywalismy spotkan wyrownanych, no i zdarzalo sie, ze i takch grze miazdzylismy rywali.