Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 24.08.2008, 17:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Majewski po ekscesach alkoholowych na kadrze już wytrzeźwiał i rozgrywa dobre zawody na ŁKS. Na razie remis 1-1 w Łodzi

A ŁKS jak Cracovia lubi sporo pośpiewać o lokalnym rywalu....

PS
Jest już 2-1 dla Polonii
Tak czesto o Widzewie nie spiewali. W czasie meczu z dwa razy, moze trzy na jedna polowe. Ale fakt jest faktem, ze przed meczem doping zaczeli od "j...c j...c RTS".

A co do samego meczu. Wyrownany. Ale i tak jest postep, bo jeszcze nie tak dawno tracac bramke, nie umielismy odwrocic losow spotkania, no i takze czesto nie wygrywalismy spotkan wyrownanych, no i zdarzalo sie, ze i takch grze miazdzylismy rywali.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując